| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
aaleks1 Нов потребител

Регистриран на: 17 Окт 2005 Мнения: 11
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 10:02 Заглавие: Код за BLAUPUNKT |
|
|
Извинявам се ако не съм улучил точния раздел /уж внимавах/, или изкам невъзможни нещо.
Имали възможност да се намери кода на това радиокасетофонче за кола BLAUPUNKT SC 202 D (C) с № 90 355 875 , без даходя по сервизи.
Незнам от каква кола е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 10:06 Заглавие: |
|
|
Ще трябва да отидеш на сервиз. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 12:12 Заглавие: Re: Код за BLAUPUNKT |
|
|
| aaleks1 написа: | Извинявам се ако не съм улучил точния раздел /уж внимавах/, или изкам невъзможни нещо.
Имали възможност да се намери кода на това радиокасетофонче за кола BLAUPUNKT SC 202 D (C) с № 90 355 875 , без даходя по сервизи.
Незнам от каква кола е. |
На този модел коде не може да се смята с калкулатор , отивай на сервиз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 16:16 Заглавие: |
|
|
само в сервиз инче може да е от всякаква кола _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 16:20 Заглавие: |
|
|
Отивай на сервиз,та нали и ние трябва да се храним
Моля колегите-нека не си изяждаме хляба,не калкулирайте кодове на лица дори и отдругия край на България
Ако все пак решите да сметнете код,преценете човека и му го пратете в личните съобщения,а не като отговор.
Към АДМЕНИСТРАТОРА-да заключва темите от подобен род,така че да ги виждаме без да можем да отговаряме директно. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 17:14 Заглавие: |
|
|
| nik_69 написа: | Отивай на сервиз,та нали и ние трябва да се храним
Моля колегите-нека не си изяждаме хляба,не калкулирайте кодове на лица дори и отдругия край на България
Ако все пак решите да сметнете код,преценете човека и му го пратете в личните съобщения,а не като отговор.
Към АДМЕНИСТРАТОРА-да заключва темите от подобен род,така че да ги виждаме без да можем да отговаряме директно. |
присъединявам се към мнението на колегите, а стига с това калкулиране на кодове тук, всички ние хляб ядем........ _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 18:42 Заглавие: |
|
|
Това сме го дискутирали многократно.Но винаги някой забравя или се прави че не е разбрал(или не иска да разбере)  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 20:57 Заглавие: vili |
|
|
Едва ли за някой от е нас проблем да се сбори с един 202С.Обаче има хора които искат (да ..............дявола) и някои от нас им показват къде му е опашката!Ееееее.....Хлебаря да си прави хляба!Месаря да си кълца мръвките!____СТАРА ИСТИНА____ама е истинска!!!!!
П.С. Аз лично съм малко против (страничката с калкулатори) Убеден съм че всеки един доказал се в нашия занаят е вложил доста време и средства във и за работата си.Както казва един от колегите:АКО НИЕ НЕ СИ ПАЗИМ ХЛЯБА ТО НЯМА КОЙ..............ДОРИ И ГОСПОД!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 23:20 Заглавие: |
|
|
А бе винаги се намира някой нечул,неразбрал,дето показва със смъкнатия оттук калкулатор колко гляааам техник е,и как разбира от отключване на касетофони с калкулатор
Добре,че не всички касетофони стават по тоя начин....
Така де! Защо да си тъпчем хляба? _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 11:14 Заглавие: |
|
|
| Сякаш си гладничък вече? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|