| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
actionjaction Нов потребител

Регистриран на: 23 Дек 2004 Мнения: 8 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 18:19 Заглавие: AIWA 1401 |
|
|
Телевизор AIWA 1401 има ли сервизно меню и ако има, как се стига до него? Питам, защото образа се е изместил надолу и не се четат субтитри и контраста е много нисък. Моля помогнете  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 19:31 Заглавие: Re: AIWA 1401 |
|
|
| actionjaction написа: | Телевизор AIWA 1401 има ли сервизно меню и ако има, как се стига до него? Питам, защото образа се е изместил надолу и не се четат субтитри и контраста е много нисък. Моля помогнете  |
Съветвам те най-напред да отвориш телевизорчето и да видиш дали има тример-потенциометри по платката. Ако има, взимаш една подходяща отверка и дерзаеш. Виж, проблема с контраста е малко по-сложен. Това телевизорче не е в първа младост и е нормално кинескопа му да е "поомекнал".
Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 7:33 Заглавие: |
|
|
| Даи пове4е иформация тази aiwa ,процесор-памет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 23:31 Заглавие: |
|
|
| ако не се лъжа отваряш тв-то и вътре има бутон сервиз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Окт 20, 2005 9:24 Заглавие: |
|
|
това са аивите с дигиталната платка вътре има бутон за сервиз. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Окт 20, 2005 18:04 Заглавие: |
|
|
| plamen petrov написа: | | това са аивите с дигиталната платка вътре има бутон за сервиз. |
Тези с дигиталната платка са 1402, а модела, който обсъждаме е 1401. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Окт 20, 2005 18:45 Заглавие: |
|
|
Аз рових из форумите но такъв модел1401 не срещнах  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele Опитен потребител

Регистриран на: 20 Окт 2005 Мнения: 323 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Чет Окт 20, 2005 19:19 Заглавие: |
|
|
Няма сервизно меню и не му и трябва
Всичко е с тримери от остаряването трябва да се донастрои
това е Успехи@ _________________ Az sam |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 19:02 Заглавие: |
|
|
| angele написа: | Няма сервизно меню и не му и трябва
Всичко е с тримери от остаряването трябва да се донастрои
това е Успехи@ |
Същото казах и аз, това е един старичък модел с правоъгълна кутия. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
actionjaction Нов потребител

Регистриран на: 23 Дек 2004 Мнения: 8 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Окт 27, 2005 13:28 Заглавие: |
|
|
Да един много старичък модел с правоъгълна кутия.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|