| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 20:25 Заглавие: U 4460 описание |
|
|
| ТВ-то е Grundig 63-750txt.сменени ТХОиВО.Има (снеговалеж)но при настройване няма картина.По AV работи.Съмненията ми са ТУНЕР или U4460.SDA ,SCL са добре. Моля за мнение или инфо за U4460,има ли аналог,откъде да се намери и ориентировъчна цена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 22:07 Заглавие: |
|
|
А вътре в тунера няма ли една SDA3202-5 ?
Ако има проблема е от нея! _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 22:12 Заглавие: |
|
|
| Ангел написа: | А вътре в тунера няма ли една SDA3202-5 ?
Ако има проблема е от нея! |
Такава само,че отзад с 3, има в тунер 29504-101.06, на моя скапан Grundig. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 7:06 Заглавие: |
|
|
| Запали си колата и ела до шумен да по4епим ,за тунера ще видим....! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|