| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 14:05 Заглавие: dump za TV KTN mod:2105x |
|
|
| Колеги трябвами dump за TV KTN mod :2105X?БЛАГОДАРЯ преджарително!процесора е ST92T195D7B1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 14:43 Заглавие: |
|
|
Погледнете си в пощата.
Като врачански зет винаги се радвам да помогна на врачани. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 14:49 Заглавие: |
|
|
За да не се чудите,госта бях аз.  _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 15:50 Заглавие: |
|
|
мерси ДИМА голяма работаси...!сега остава да догониме вертикалния размер,а за целта трябва да влезем в сервиза но КАК....?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 15:57 Заглавие: |
|
|
И сервиза пътува. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|