| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tyna Опитен потребител

Регистриран на: 08 Мар 2005 Мнения: 125 Местожителство: гр.Дряново
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 12:50 Заглавие: Samsung CZ20H12T sh.KS1A |
|
|
| Колеги,ако някой знае начин за излизане от HOTEL моля помагайте! Тв-то е от едночиповите -с TDA 9351PS/N2?3?0457. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 12:53 Заглавие: |
|
|
Пробвайте с някоя от тези памети. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 13:27 Заглавие: |
|
|
Или за сервиз:
P.off >> Display > Menu > Mute > P.on
Първото и последното са бутона за Stby |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tyna Опитен потребител

Регистриран на: 08 Мар 2005 Мнения: 125 Местожителство: гр.Дряново
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 13:57 Заглавие: |
|
|
| Влизането в сервиз го изпробвах вече-никаква ефект за всички познати за Самсунг начини -т. е не влиза а в момента нямам условия да презаписвам памет иначе нямаше да питам за друг начин.Иначе и аз мисля като вас-благодаря ви! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 14:03 Заглавие: |
|
|
Поставете празна памет,и после би трябвало да Ви пусне в сервиз,поправете геометрията,звука таймера. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tyna Опитен потребител

Регистриран на: 08 Мар 2005 Мнения: 125 Местожителство: гр.Дряново
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 14:21 Заглавие: |
|
|
| Добра идея!Благодаря.Ще пробвам и после ше пиша |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 16:39 Заглавие: |
|
|
| По съвета на Дима поставих празна памет ,влязох в сервиз(преди не можеше) и изключих хотела.ОК!Мерси Дима! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|