| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikig Нов потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2004 Мнения: 48 Местожителство: pleven
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 9:15 Заглавие: ne trqgva panasonik tx21f1t |
|
|
| пробил е диода които е на маса след импулсниа траф стъклен това ценер ли е и за колко волта защото като слойа обикновен и тв тръгва но грее един р шасито е TNP4G036 AKO PQK IMATE SHEMA BLAGODARIA VI A DIODA E POD NOMER NA platkata D835 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 9:31 Заглавие: |
|
|
Според мен това е шаси МХ-3.Изпращам Ви схемата на това шаси. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 9:31 Заглавие: |
|
|
| да ценер е ,и дай малко повече информация зя това тв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikig Нов потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2004 Мнения: 48 Местожителство: pleven
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 9:48 Заглавие: |
|
|
| Дима благодариа ти ценер е ще го сменя и ще отговориа за резултата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikig Нов потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2004 Мнения: 48 Местожителство: pleven
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 9:56 Заглавие: |
|
|
| има два големи чипа единиа които мислиа за процесор е MN152811TZT И АN5192K-A ИМА телетест на отделна платка друго какжо да напиша и от какво ли може да е пробил ценера |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|