| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
getzata Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 473 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 10:19 Заглавие: |
|
|
Преписах си схемата на Word и обясненията. Само кажете къде да го кача. _________________ Всичко е ток и жици... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nafo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 282
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 10:41 Заглавие: |
|
|
| Ами......... например във форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
getzata Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 473 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 10:43 Заглавие: |
|
|
Ами то е 5,3 мб, а форума не е ли до 2мб.  _________________ Всичко е ток и жици... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
getzata Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 473 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Окт 26, 2005 1:20 Заглавие: |
|
|
Готово. Качих схемата на http://stroboskop.hit.bg/Text.htm .
Това ми е реферата с който спечелих националното състезание по електроника 2005. Схемата работи отлично.  _________________ Всичко е ток и жици... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nafo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 282
|
Пуснато на: Сря Окт 26, 2005 14:47 Заглавие: |
|
|
| ZRUN4OOO |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Сря Окт 26, 2005 15:25 Заглавие: дам |
|
|
схемата от списание млад конструктор работи .. аз съм я правил и разбира се и сложих едно генераторче с 2 транзистора .. и стана 6  _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
getzata Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 473 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Окт 26, 2005 19:15 Заглавие: |
|
|
nafo, Какво имаш предвид ??? _________________ Всичко е ток и жици... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Сря Окт 26, 2005 20:42 Заглавие: |
|
|
Скачай с вилицата,не се стягай! Такива като тебе движат нещата напред  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gattaka Нов потребител

Регистриран на: 15 Ное 2007 Мнения: 5 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Ное 19, 2007 18:48 Заглавие: Гецата |
|
|
| Направих твоята схема за стробото.Много хубу работи само ме притеснява това,че 10 ватовия резистор много грее-около 140 градуса и то за няма и минутка работа!Какъв може да е проблема? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ShaGratH^ Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юли 2006 Мнения: 453 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Ное 19, 2007 19:36 Заглавие: |
|
|
| Така е със стробоскопите-10W са малко.Трябва 100 W да му се сложи, че да кандиса.Колкото по-често блицва, толкова повече ще грее.Наскоро правих един стобоскоп, даже и електролита на греца загряваше доста сериозно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|