| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
motiff Опитен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2005 Мнения: 214
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 8:36 Заглавие: Philips Gamma3 |
|
|
| Здавеите имам такъв касетофон на който кода е цпу с 24С04+24С04 имам платката с емулатора които варти кодовете ц програмата GAMMA3.exe .Проблема е че ПС е много бързо и не мозе да затръгне както трябва програмата ,преди сам пражил такъв касетофон и е трагвал но с ПС 286 но ж момента сам с прнтиом 3 а няма от каде да намеря такова старо пс .Някой да е запускал тая програма на ново пс,много барзо варти кодовете а то му трябжа време да вкарва кодовете и да ги потварждава даите идея как да го подкарам[/img][/url] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 12:35 Заглавие: |
|
|
С каква програма го работиш Мога да ти пратя която работи и на по-яко РС. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 17:29 Заглавие: |
|
|
Знам за коя програма говориш-няма да стане на това ПС _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 21:01 Заглавие: |
|
|
Защо да не стане.Вкъщи съм я пускал(атлон2.2плюс),върви,но в интерес на истината не съм закачал гамма3.Ако ми попадне касетофон,ще пробвам. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefp Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005 Мнения: 587 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 21:42 Заглавие: Gamma3 |
|
|
А с CPU Kill ,май така се казваше програмката ,пробвал ли си ?За програмно забавяне на процесора.Може пък да стане.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 15:15 Заглавие: |
|
|
| nik_69 написа: | | Защо да не стане.Вкъщи съм я пускал(атлон2.2плюс),върви,но в интерес на истината не съм закачал гамма3.Ако ми попадне касетофон,ще пробвам. |
пробвай да видиш какво ще стане аза на 400 едвам я подкарвам пък на 2.2 да не говорим _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 16:44 Заглавие: |
|
|
Не знам,дали говорим,за едно и същорзатова си виж пощата. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
motiff Опитен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2005 Мнения: 214
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 18:27 Заглавие: |
|
|
| С програмата AT-SLOW4 стана доста е добра мойе да го забажя6 колкото си искаш.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 18:30 Заглавие: |
|
|
Да това го имам но не съм дго пробвал-грешката е моя-говоря за друга програма-трябва в случея да пробваш _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|