| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vernam Нов потребител

Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 6 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 13:51 Заглавие: Mercedes Sound 4000 ако някой може да помогне |
|
|
Здравейте,имам следния проблем
шефа ми си купи един микробус от Германия,обаче касетофона е заключен и никъде няма написан код,даже и сервизните книжки ги няма.ако някой може да ми каже кода по данните на касетофона ще съм му много благодарен.Да знаете мноко е кофти по цял ден да карам и да няма никаква музика.
Mercedes Sound 4000
DB1087W1646063
made by Grundig in Portugal |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 15:10 Заглавие: |
|
|
най доброто решение при теб е да го занесеш на сервиз и ще ти кажат кода _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 16:56 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | най доброто решение при теб е да го занесеш на сервиз и ще ти кажат кода |
Подкрепам мнението на bai_tishan |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 17:50 Заглавие: |
|
|
| Кажи на шефа си ,4е услугата струва от 20 до 30 лв. може би ще те сажали....! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Пон Окт 24, 2005 9:04 Заглавие: |
|
|
| Tokio написа: | | bai_tishan написа: | | най доброто решение при теб е да го занесеш на сервиз и ще ти кажат кода |
Подкрепам мнението на bai_tishan |
Включвам се и аз към това мнение! Занеси го на сервиз, колегите навсякъде, хляб ядат и деца хранят!!  _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|