| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Пон Окт 24, 2005 14:30 Заглавие: TV Sony KV-G21M1 |
|
|
Колеги този ТВ има странен проблем.На BG стандарт работи нормално но на DK от време на време без да има някаква закономерност звука за малко изчезва и същевременно се появява индикация за номера на канала.Моля някой ак се е сблъсквал с това за помощ.Състав на ТВ-то:
CXP85116B
24C04
TDA8375A
Благодаря предварително. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Окт 24, 2005 14:57 Заглавие: |
|
|
| Вероятно се срива видеото към звуковия тракт...транзисторче,диодче понякога ги правят с диодно превключване,а може да е и калпав дъмп....който го нямам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Пон Окт 24, 2005 15:49 Заглавие: |
|
|
Аз също си мисля по скоро че е дъмп но и аз го нямам за да пробвам.За сега чакам ако някой колега има да ми даде. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Пон Окт 24, 2005 16:01 Заглавие: |
|
|
Имаш го  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|