| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
PROfile Нов потребител

Регистриран на: 15 Май 2005 Мнения: 32
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 7:33 Заглавие: колеги трябва ми dump за tv KTN 2105x process. st92t195d7b1 |
|
|
колеги трябва ми dump за tv KTN 2105x process. st92t195d7b1 и сервизно меню.
Благодаря ви предваретелно ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 7:39 Заглавие: |
|
|
А на какъв адрес да Ви го изпратя???????? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PROfile Нов потребител

Регистриран на: 15 Май 2005 Мнения: 32
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 7:56 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | А на какъв адрес да Ви го изпратя???????? |
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 8:00 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
idurchev Нов потребител

Регистриран на: 18 Окт 2005 Мнения: 23 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 8:48 Заглавие: |
|
|
| И аз ти пращам един dump.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PROfile Нов потребител

Регистриран на: 15 Май 2005 Мнения: 32
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 12:42 Заглавие: |
|
|
Колеги здравейте,
нищо не получавам по e-emaila само линкове |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PROfile Нов потребител

Регистриран на: 15 Май 2005 Мнения: 32
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 12:45 Заглавие: |
|
|
получих ги!
БЛАГОДАРЯ ВИ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|