| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 9:50 Заглавие: Grundig М70-681IDTV |
|
|
Колеги има ли финна настройка тази гад. Доставчиците на кабелната смениха каналите и сега 2/3 оттях за да се настроят искат финна настройка . В меню то никъде не откривам такава. Шасито е CUC1835 . Ако няма на практика остава не използваем  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 9:54 Заглавие: |
|
|
трябва да има това 100 херцов ТВ ли е. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 10:04 Заглавие: |
|
|
Да , но по никакъв начин не мога да я изкарам.В таблицата за настройка сменям всичко но няма финно . Извън таблицата изписвам каналите и програмите които са на точните канали се запаметяват без никакъв проблем. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 10:22 Заглавие: |
|
|
На по старите шасита с големия цифров блок настроиката беше така.след като си влязъл в режим на настроика натискаш бутон AUX които сменя функциите на някои бутони от ДУ и с два бутона не се сещам точно прави фин плюс и минус .Изписва го в горния десен ъгъл.Не знам със какъв пулт работиш това което казвам е за1618 на пилот там има F+ и F - дано ти помогне и дано да си ме разбрал . _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 10:36 Заглавие: |
|
|
Пулта е оргиналн , TP661 , но собственика го е изпуснал и бутоните след това ги е наредил както е решил така че ще ми е малко трудно да разбера кой е AUX но ще се боря
Благодаря ще опитам и ще пиша. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 12:08 Заглавие: |
|
|
Колеги закривам темата. Финна настройка е бутон AUX но кой е другия не мога да отговоря понеже са разместени бутоните. Намира се до VOL+ на екрана излиза F00 и се регулира в много голми граници.
Благодаря на всички ! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 12:18 Заглавие: |
|
|
| Погледни си пощата, изпратил съм ти картинка на въпросния пулт за ориентация кой бутон кой е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 12:25 Заглавие: |
|
|
Благодаря RC , сега ще мога да му подредя бутоните  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|