| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
YURI Опитен потребител

Регистриран на: 13 Ное 2003 Мнения: 164
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 11:42 Заглавие: SONY WEGA 29' -THO проблем!!! |
|
|
Здравейте, на сони-то ми изгоря тхо-то .Модела на тхо-то е : 8-598-834-50 мисля че става и HR-8579. Някой знае ли от къде мога да си закупя тхо и колко ще струва?
Благодаря предварително!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 13:13 Заглавие: |
|
|
| А ти откъде си? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 13:25 Заглавие: |
|
|
Аз си го купих от шумен за 100 лв _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YURI Опитен потребител

Регистриран на: 13 Ное 2003 Мнения: 164
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 16:00 Заглавие: |
|
|
| Аз съм от Пловдив, но тук не успях да намеря въпросното ТХО.затова питам дали не може да се поръча от другаде или къде мога да го намеря.А дали има китаиски аналог? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 16:14 Заглавие: |
|
|
аз го купих преди десет дена и го доставиха от софия но явно беше последна броика защото пратиха някакво словашко на по висока цена и търговеца остана 3лв печалба показа ми платежно защото не беше HR и аз исках корекция в цената. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|