| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lisichoka Гост
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 19:09 Заглавие: Разкодиране на Blaupunkt SC 202 C |
|
|
Изчетох доста теми за разкодирването на тия касетофони и си изтеглих няколко калкулатора но неможах да се справя,та ако някой има желание да ми помогне:
GM 0202 B3101374 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 21:07 Заглавие: |
|
|
Има още теми за четене, явно си пропуснал доста от тях!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 21:53 Заглавие: |
|
|
| Продължаваи да 4етеш като ти писне има сервизи....!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Lisi4oka Нов потребител


Регистриран на: 31 Окт 2005 Мнения: 21 Местожителство: София-Овча Купел
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 22:13 Заглавие: |
|
|
| чак сега прочетох в една тема че сте се разбрали да си пазите хляба и да не помагате на хора с проблеми от тоя род.оказа се че немците са по-отзивчив народ и ми сметнаха кода.аре доходна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 10:34 Заглавие: |
|
|
| Lisi4oka написа: | | чак сега прочетох в една тема че сте се разбрали да си пазите хляба и да не помагате на хора с проблеми от тоя род.оказа се че немците са по-отзивчив народ и ми сметнаха кода.аре доходна. |
-Бравус, добре четеш - вярно си разбрал! Поздравявам "немците" със "студена чешмяна водица".. а Българите със ЗАГОРКА, а хайрлия да е!!! поздрави на всички колеги тук от сърце  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 20:06 Заглавие: код |
|
|
Гост ще те помоля да говориш от свое име а не от името на колегите Лично мнение  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|