| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ergon Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2004 Мнения: 196 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 17:33 Заглавие: Проблем с ТВ AKIRA CT-2197M |
|
|
ТВто изгубило цветност, след това проблеми с вертикала, не приема команди от дистанционото - съмнявам се за лоша филтрация в някое от захранващите напрежения. ТВто е изпълнено с TDA8362 - цветността със сигурност не е изгубена от нея.
Ще съм благодарен ако някой помогне със схема на ТВто - никъде не успях да я намеря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 18:53 Заглавие: |
|
|
Подай сигнал по ниска честота и виж резултата.Какво означава проблеми с вертикала ???Това нищо не значи .Уточни. Ако не приема от дистанционното дали работи от лок. клавиатура.Захранване на процесора колко е и т.н.Успех  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 19:27 Заглавие: |
|
|
| какъв сигнал имаш на 43 крак на ТДА8362,провери всички захранвания дали са в норма.успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 19:48 Заглавие: |
|
|
Огледай хубаво по платката дали някъде не пише номера на шасито.По номер на шасито по лесно ще се ориентираме. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 7:23 Заглавие: |
|
|
| Колега дай състава на телевизора че не намирам такъв модел а схеми с TDA8362-много. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 7:53 Заглавие: |
|
|
| виж SC как.секам и зак линията от тах също може да няма цвят.щом нямаш никакви команди може и проц. да забива цветноста. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 7:55 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | виж SC как.секам и зак линията от тах също може да няма цвят.щом нямаш никакви команди може и проц. да забива цветноста. | госта съм аз.както обикновено забравям да се логна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emo-evropa Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 583
|
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 21:48 Заглавие: |
|
|
Не споменаваш какъв е процесора  _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|