| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Съб Ное 12, 2005 12:47 Заглавие: mercedes special-"умрял" |
|
|
авто касетофон който има ниско захранващо напрежение на процесора.При опит за включване отива сигнал към процесора.... но захранването на пеметта си остава под 1 волт.Има регулатор на напрежение L4936 който грее леко вероятност да е от него според вас?
забравих да добавя че на изходите на този регулатор също липсват 5в _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 14:47 Заглавие: |
|
|
Провери дали е за 12вол. или за 24вол. за ТИР има много такива.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Ное 15, 2005 14:08 Заглавие: |
|
|
не не това си е 12 волтов модел  _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Ное 15, 2005 16:14 Заглавие: |
|
|
| Ами почваш да вдигаш товара по веригата и ще намериш какво го товари |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|