| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ingplamen_e Опитен потребител

Регистриран на: 06 Юли 2003 Мнения: 124 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Пет Ное 11, 2005 22:31 Заглавие: ВеликоТърново(Badson)-процесор....?памет...? |
|
|
След гръм в късна есен ТВ-то дойде със захранване,но без никакви реакции.Процесора е CTV322s V1.2 и след смяната му тръгна.Всичко е О'к,но не помни.Смених паметта-PCF8582E, но със PCF8582A.Отново нищо.След натискане на бутона излиза STORE ,но само с червен цвят.При повторно натискане не става зелен,а излиза само 1 черта(като за избор на канал)И всички канали са CLEARED.Та въпроса ми е-
1.Дали има някакъв начин за въвеждане на изтрити канали?
2.Дали има значение последната буква от означението на паметта.
3.Дали нещо процесора не е наред.
4.Дали иска дъмп.
5.Дали (най-вероятно) аз нещо не съм в час. _________________ Enchev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Ное 11, 2005 22:35 Заглавие: |
|
|
| след натискане на сторе ти излизав червено и на мястото на чертата вкарваш програмното място със пулта или от бутоните налицевия панел след това натискаш и става зелен това прави ли го Ако стане така започваш да вкарваш от 0до 39или колкото там програмни места има Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Ное 11, 2005 22:59 Заглавие: |
|
|
| Дъмп със сигурност не иска, но трябва някой да му въведе и номер на канал където да го запомни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Ное 12, 2005 18:29 Заглавие: |
|
|
ако,слагаш празна рамет ще ти дава cleared,щото няма нищо запаметено ,трябва ти да я "напълнеш"
Последната промяна е направена от zapad на Пет Юли 18, 2008 10:04; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Ное 12, 2005 19:36 Заглавие: |
|
|
| Значи , като ти излезе сторе от панела на ТВ с канал нагоре избираш на кой канал ще запаметиш , а с канал надоло запаметяваш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Ное 12, 2005 19:47 Заглавие: |
|
|
| krassy_m написа: | | Значи , като ти излезе сторе от панела на ТВ с канал нагоре избираш на кой канал ще запаметиш , а с канал надоло запаметяваш. |
krassy_m, запаметява се с повторно натискане на бутон STORE, но след като е избран номер на програма. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Ное 12, 2005 21:41 Заглавие: |
|
|
Имал съм такъв случай със същия ТВ . Натискаш STORE , Избираш номера на програмата и запаметяваш с канал надоло от панела на ТВ.Малко е странно ама.. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 17:35 Заглавие: |
|
|
| krassy_m написа: | Имал съм такъв случай със същия ТВ . Натискаш STORE , Избираш номера на програмата и запаметяваш с канал надоло от панела на ТВ.Малко е странно ама.. | Не разбрах какво муе странното на запаметяването на тези процесори така си се запаметява от 15 години Нивата на яркост контраст и наситеност се запаметяват по същия начин само вместо номер на програмно място се вкарва РР |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 19:25 Заглавие: |
|
|
| fishev написа: | | krassy_m написа: | Имал съм такъв случай със същия ТВ . Натискаш STORE , Избираш номера на програмата и запаметяваш с канал надоло от панела на ТВ.Малко е странно ама.. | Не разбрах какво муе странното на запаметяването на тези процесори така си се запаметява от 15 години Нивата на яркост контраст и наситеност се запаметяват по същия начин само вместо номер на програмно място се вкарва РР |
Странното в неговия случай е това, че той запаметява програмите с натискане на бутон (-) на програмите от панела на телевизора.
Това не ти ли се вижда странно? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 0:23 Заглавие: |
|
|
Било е за друг процесор със Store от дистанционното, сменили са го с такъв който няма и са променили бутона за да има с какво все пак да се запаметява. Какво толкова е странно? _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|