| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
getzata Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 473 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 13:51 Заглавие: |
|
|
Да , наистина колко ще излезе пратката . ДА не стане доставката по скъпа от захранването. _________________ Всичко е ток и жици... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 16:41 Заглавие: |
|
|
За 5 захранвания - с капаци, вентилатори и всичко - 3,96 лв до офиса на Еконт Експрес.
За 10 захранвания - 6,42 лв
Мога да махам ламаринените капаци и тогава пратката става по-лека, съответно транспорта е по-евтин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
IGBT Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 373 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 16:52 Заглавие: |
|
|
iskam 5 _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
getzata Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 473 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Ное 17, 2005 15:34 Заглавие: |
|
|
Много точен човек . Взимай народе докъто има.  _________________ Всичко е ток и жици... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kopernik Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 12:29 Заглавие: Zahranvania |
|
|
| Колко броя са останали? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
alfa Опитен потребител


Регистриран на: 13 Окт 2005 Мнения: 216 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 22, 2005 21:43 Заглавие: |
|
|
| 4-5 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kopernik Гост
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 18:55 Заглавие: |
|
|
| Трябва да са поне 20-тина броя, иначе се обезмисля от транспорта и наложения платеж. Ако се съберат 20-30 бройки, но само АТХ, пиши тук и дай телефон за връзка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Desert Leo Опитен потребител

Регистриран на: 02 Яну 2005 Мнения: 212
|
Пуснато на: Нед Дек 11, 2005 11:55 Заглавие: |
|
|
| Има ли още захранвания ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Desert Leo Опитен потребител

Регистриран на: 02 Яну 2005 Мнения: 212
|
Пуснато на: Нед Дек 11, 2005 11:59 Заглавие: |
|
|
| Има ли още захранвания ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lachko973 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Дек 2003 Мнения: 248 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Дек 11, 2005 13:38 Заглавие: |
|
|
Има ли още ?????// _________________ -----------------------------
Theory without practice is lame,
practice without theory is blind... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|