| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
proidze Нов потребител

Регистриран на: 14 Ное 2005 Мнения: 1
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 9:07 Заглавие: Balupunkt Lubek CC20 - подсветка на дисплея |
|
|
| здравейте, на Блаупункт цц20 лампичката за осветяване фона на дисплея ту работи, ту не работи. Като го ударя- тръгва. преди да го отворя, да го гледам, искам да намеря такава лампичка. Та питам на какво напрежение трябва да е. ако не намеря такава (малка без цокъл) бога ли да сложа обикновена? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 9:20 Заглавие: Re: Balupunkt Lubek CC20 - подсветка на дисплея |
|
|
| proidze написа: | | здравейте, на Блаупункт цц20 лампичката за осветяване фона на дисплея ту работи, ту не работи. Като го ударя- тръгва. преди да го отворя, да го гледам, искам да намеря такава лампичка. Та питам на какво напрежение трябва да е. ако не намеря такава (малка без цокъл) бога ли да сложа обикновена? |
12v по добре иди на сервиз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 10:05 Заглавие: |
|
|
12v от 03 до0 5wt успех.
Последната промяна е направена от mom4il_tv на Пон Ное 14, 2005 14:40; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Proidze-2 Гост
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 12:52 Заглавие: Може ли светодиод вместо лампа |
|
|
| mom4il_tv написа: | | 12v от 3 до 5wt успех. |
Ходих в един магазин, но нямат лапички на 12в. След 17.00 ще търся пак, но ако не намеря, мога ли да сложа един голям светодиод вместо лампа. Гледам под бутоните стоят светодиоди. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 20:11 Заглавие: |
|
|
по-добре сложи лампичка заштото иначе щте ти трябва много як светодиод _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 21:29 Заглавие: |
|
|
Светодиода няма да стане.Ако изобщо свети до някъде само ще ти прави точка на дисплея.Слага се лампа 12в може и ц по малък балон от оригиналната _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|