| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Жоро Любенов Гост
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 17:58 Заглавие: ДУ за MAGNUM TV 5510 ? |
|
|
| Много ви моля, ако някой знае какво ДУ ще стана за телевизор Magnum TV 5510 ? CONEL 2087 е за модел 5520, но гледам в нета че са май различни дистанционни за двата модела. Трябва ми само да включва и изключва и да сменя програмите + сърч. Благодаря ви предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 22:41 Заглавие: |
|
|
Ако тв е с един квадратен процесор на сименс ДУ което става е на пилот сещам се че кода беше трицифрен и започваше с 8хх .Най отдолу на пулта има бутон ТОР10 това е признака по които ще го намериш .Друго не се сещам дано ти помогна. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 22:44 Заглавие: дистанционно |
|
|
Адаш попитай RC  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 22:49 Заглавие: |
|
|
| RC на всеки е помогнал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 12:01 Заглавие: |
|
|
| FRC2087 който съответства на P831 действително е за TV5520, пулта е особен (макар, че работи по RC5 но с друг системен адрес!). За TV5510, това което намерих наистина прилича да е друг пулта и бих препоръчал да се пробва с един "стандартен" пулт по RC5 протокол (да речем 909 например) дали ще се "обади". Самия пулт ми прилича на FRC817 (P817), но не мога да го твърдя със сигурност. Най-добре е да се определи на какво ще се обади (на първо време, пък после ще го измислим). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Жоро Любенов Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 19:06 Заглавие: утре ще ви известя за резултата |
|
|
| Утре ще взема и едно Р817 и ще пробвам и с двете (Р831 и 817) да видим какъв ще е резултата. Благодарност за съдействието |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Жоро Любенов Гост
|
Пуснато на: Пон Ное 21, 2005 17:10 Заглавие: стана |
|
|
| с P831 (Conel 2087) нищо не стана, но P817 и P909 проработи перфектно, също така и със едно старо дистанционно от Самсунг - 10 годишен проработи перфектно. Мерси за съдействието момчета. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|