| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 18:21 Заглавие: tTV KTN mod.2157 |
|
|
| Колеги търся схема за това ТВ. Ударено е от гръм. Той е едночипов с VCT3831A. Пуснах му захранването но нататък не знам какво става .Изключва защитата. Предварително благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 10:10 Заглавие: |
|
|
| Изпратих Ви схема- дано свърши работа. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 14:57 Заглавие: |
|
|
| Мерси и успех в работата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|