| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 15:30 Заглавие: Дъмп за TV HESS 20 инча не пише модел |
|
|
| шаси KD-052E проц LC863332B видеопроц LA76818A.Няма говор,на 36-то краче на проц. има 0,8 V при включв. на MUTE или го оставим без входен сигнал става 3,8V.Като ги замася 0,8 волта говора идва и се регулира.MUTE също действа.Дали проблема е в дъмпа или проц. не е стока. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 15:57 Заглавие: |
|
|
Опитай с този дъмп _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 16:58 Заглавие: |
|
|
| Noel написа: | | Опитай с този дъмп | Този дъмп не е точен има проблеми с цветовете и размера но се убедих че не е от дъмп и ще го оставя с откачен крак.Благодаря все пак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Ное 21, 2005 10:11 Заглавие: |
|
|
| Акак се влиза в серв. реж. тъй като при volume 0 говора все още се чува. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Ное 21, 2005 10:33 Заглавие: |
|
|
Пробвайте това от пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Ное 21, 2005 10:52 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Пробвайте това от пощата. | Какво е това ????????? ?? ??????? 2 ? 16 ?????? ?? ?? ?? в пощата това дойде |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Ное 21, 2005 11:10 Заглавие: |
|
|
На личните съобщения вижте. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Ное 21, 2005 11:31 Заглавие: |
|
|
| Благодаря това е но няма функция за subvolume |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|