| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 11:11 Заглавие: Philips 24CE7571 |
|
|
Някой да знае вход в сервиз на този ветеран...
проц.МАВ8461-2бр.
памет24С04.
По моята документация пише:натиснат бутон МОНО на локалната клавиатура на ТВ и пуск от дист. но не ми се получава...
Някой да сподели нещо ако знае...
Благодаря предварително! _________________ Учи се от грешките на другите! Няма да живееш толкова дълго, че да ги направиш сам всичките. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 11:13 Заглавие: |
|
|
| Съмнявам се, че има. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 11:21 Заглавие: |
|
|
| има само заключване на метровите канали,и се отклчва от локалната клавиатура,ама как не помня. шибан дефект. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 11:21 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | Съмнявам се, че има. |
Имам проблем с корекции, а чипа е тда8432,която се управлява по шина данни...  _________________ Учи се от грешките на другите! Няма да живееш толкова дълго, че да ги направиш сам всичките. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 11:47 Заглавие: sabi69 |
|
|
ИМАМ ЕДИН ДЪМП - ПРОБВАЙ ГО
на имеила ти го пратих |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 12:08 Заглавие: |
|
|
| Има RC има сервиз-навремето съм влизал в сервиза-извадих го тогава от hamradio-badarc.co.uk ама от бая време сайта им е скапан и търсачката не работи и никва информация не може да се извади от там така че дерзай! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 12:43 Заглавие: |
|
|
| Това е шаси 3А .Входа е "моno" + OFF timer(от дист.) .С +и - на звука се регулира ,с РР се запомня с цифрите се избира какво да регулираш . 00 е редова честота, 01 -хор. центровка ,02 верт. размер и т.н. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Чет Ное 24, 2005 11:10 Заглавие: |
|
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 1:07 pm Заглавие:
--------------------------------------------------------------------------------
3A Service mode
The following applies for using a RC5991 remote control
Press PRINT on the remote control
Press MONO on the TV keyboard, then press PRINT on the remote control
4 digits will appear on screen ' - - - - '
Select the appropriate program
Program Description
00 Horizontal synchronization
01 Horizontal position
02 Vertical amplitude
03 Vertical linearity
04 Vertical linearity top/bottom
05 Vertical position
06 Vertical compensation
07 Horizontal amplitude
08 East-West bow correction
09 East-West correction
10 Trapezium correction
11 Horizontal compensation
Благодаря!!!Входа е верен...
Това са всички опции.
Закривам темата _________________ Учи се от грешките на другите! Няма да живееш толкова дълго, че да ги направиш сам всичките. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|