| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 14:47 Заглавие: Проблем с звук на philips шаси L01.1 |
|
|
Проблема е че по скалата на усилването стига до 22 и няма звук като прехвърли на 23 се отпушва говор на средно положение и колкото и да го услвам си остава на това положение.Записвах няколко памети но не става, ако някой има 100% работещ бин бих пробал пак нямам модела на ТВто защото е скъсана лепенката процесора е TDA9565h/n1/5/0806 и msp3411g c12. _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 18:14 Заглавие: |
|
|
| Пробвай този. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 22:14 Заглавие: |
|
|
Благодаря но няма разлика и с тази памет,мисля да сменя крайното звук AN7580 като му прекъсна пистата за vol. от процесора се регулира плавно.
ПРОБЛЕМА БЕШЕ В AN7580 ЗАКРИВАМ ТЕМАТА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ! _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|