| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Сря Ное 16, 2005 23:53 Заглавие: Домашно кино MUSTEK - проблем |
|
|
| Колеги имам повредено домашно MUSTEK .Проблема е , че няма звуккъм колоните . Стъпалата са MP7510D поне тожа разчитам . До тях нискочестотен сигнал идва , захранване също , но всички мълчат . В захранването имаше подути кондензатори , но след смяната е пак същото . Някой да има схема на това "чудо" или да е ремонтирал нещо такова ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Чет Ное 17, 2005 13:49 Заглавие: |
|
|
| смъкни им дейташиитове и мери напрежения дали се подават.имали ги, има ли и сигнал...натаък е ясно.виж за извод mute. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 9:49 Заглавие: sabi69 |
|
|
| Виж има ли чип с номер 2258 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Чет Ное 24, 2005 1:51 Заглавие: |
|
|
| Колеги , закривам темата . Клиента си го взе . Каза , че ще си го гледа така . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|