| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Пет Ное 25, 2005 9:58 Заглавие: LG помощ за захранване Str-s5707 |
|
|
Колеги телевизора е LG CF-21D70 проблема е в захранването изградено с STR-S5707.Държи се сякяш има късо в изхода,откачих всички вериги но без резултат.Подменях и str-a пак същея резултат.След многократни опити тръгна и си работеше нормално до поредното изключване от мрежата.Сега се съмнявам в имп. тр-р.
Някой би ли ми дал съвет какво да го правя? Ще ми е от полза и точната му схема.
Благодаря за вниманието |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zahew Активен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2005 Мнения: 66 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Ное 25, 2005 10:08 Заглавие: |
|
|
| Смени електролитите около STR има един 4,7MF който е точно до радиатора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Ное 25, 2005 10:10 Заглавие: |
|
|
| zahew написа: | | Смени електролитите около STR има един 4,7MF който е точно до радиатора. |
точно  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Пет Ное 25, 2005 10:18 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега бях ги подменил другите без този.На него му запоих успоредно от другата страна на платката още един и не тръгна ,което ме потведе. Сега го подмених ивсичко е наред. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|