| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 18:18 Заглавие: |
|
|
| забравих да напиша че изтеглих едно сервизно от адреса които беше написан по горе |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 20:00 Заглавие: |
|
|
Разцепете ги с win rar-a. _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 21:45 Заглавие: |
|
|
| smd написа: | | Разцепете ги с win rar-a. |
Всъщност това за мен е трудно ,много съм слаб със софтуера ,но ако ми се каже един път повече няма да питам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Чет Ное 24, 2005 17:17 Заглавие: |
|
|
| точно това сервизно изтеглих като в него е написано че имам проблем със 8-те волта но на всички крачета на tda-то ги има и няма старта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Ное 24, 2005 18:43 Заглавие: |
|
|
| Спомних си, че като ги правехме гаранционни ,сменяхме R618-270k -смени го за всеки случай не го мери направо сменяй. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Съб Ное 26, 2005 14:13 Заглавие: |
|
|
| и то не помага |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Ное 26, 2005 16:58 Заглавие: |
|
|
| На осцилоскопа какво показва? Пусни през лампа и откачи колектора на Q604 като същевременно накъсиш база и емитер на крайния тр.за хоризонталното и виж дали няма да се появят импулси в точка ТР-5 ,ако пак ги няма най вероятно е TDA. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Ное 26, 2005 17:20 Заглавие: |
|
|
Виж и какво пише брат руснак по случая
1021.) SONY KV-21LT1B, шасси FE-2. Телевизор не переключается из дежурного режима в рабочий, светодиод мигает с цикличностью "11 вспышек - пауза". Согласно таблице кодов ошибок – отсутствует напряжение 8Вольт. Это напряжение формируется интегральным стабилизатором BA41W12ST-V5. Отключаем цепи нагрузки, на 1 выводе микросхемы напряжение 11 вольт вместо восьми. Меняем защитные стабилитроны – D615, D012, D005 тип MTZJ-8,8B. Вместо стабилизатора BA41W12ST-V5 (стоимость 10-18$) я установил на радиаторе стабилизатор KIA7808. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Съб Ное 26, 2005 22:15 Заглавие: |
|
|
Пощальона не знае адреса  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|