| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 11:12 Заглавие: Teletech шаси 11АК30 |
|
|
Не вдига високо,сриват се генерациите на базата на крайния транзистор,при изваден ги има.Транзистора е сменян,ТХОсъщо,ОС са откачани,на вторичните захранвания са подавани напрежения и нямат консумация,фокус и ускоряващо откачани,кондезаторите на 115 сменяни,веригата на ABL/резисторите проверявани/.Някакви идеи???? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 11:35 Заглавие: |
|
|
| дима виж вертикала да не товари,има един кондензатор 10м. на базата на крайния за хоризонтално сменяй го,и на колектора на драйверния тр. трябва да имаш около 10в.,той е STX112. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 11:55 Заглавие: |
|
|
Kондезатора е сменен,ката прекъсна базата на крайния и пусна телевизора имам генерации. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 12:00 Заглавие: |
|
|
Последния такъв случай беше виновно STV-to но успях да го излъжа като подбрах с делител постоянно токовия режим на 45 кр Касаеше се до много малко , незнам дали твоя слчуай е такъв.... _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 12:10 Заглавие: |
|
|
Захранването на 45 крак е 8,1В. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 12:17 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Захранването на 45 крак е 8,1В. |
Dima , извинявамс е грешката е моя става въпрос за 46 кр. На схемата 6 е излезнало като 5  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 12:21 Заглавие: |
|
|
ДА и аз съм се спрял на този крак,спомняш ли си колко трябва да е напрежението. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 12:29 Заглавие: |
|
|
Нямам никакъв спомен но май беше по ниско от 4в . Само си спомням че тръгваше в много тесни граници. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 14:07 Заглавие: |
|
|
| и на мен ми се е случвало и излезе STV |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 14:09 Заглавие: |
|
|
| аз също имах подобен проблем и излезе от STV-то |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|