 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Дек 02, 2005 21:51 Заглавие: ttt |
|
|
Свали си от стар вихрен  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пет Дек 02, 2005 22:21 Заглавие: |
|
|
вихрен?
ъъъъ... was ist das?
къде е поставен, как изглежда... _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости...
Последната промяна е направена от bobykafe на Пет Дек 02, 2005 22:29; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Дек 02, 2005 22:29 Заглавие: eee |
|
|
Стар телевизор вихрен или пирин  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vstoykov Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2005 Мнения: 327 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Мар 19, 2006 13:32 Заглавие: |
|
|
Пиша по тази тема трети път (предните два пъти постинга ми изчезна мистериозно).
Какво ще кажете да се ползва тиристорен регулатор на мощност, който да се свърже с грец и кондензатор за да се увеличава наистина плавно мощността. Когато протича променлив ток през крушката, температурата на жичката не е постоянна и се мени (макар и в не много голям диапазон) - виждал съм даже схеми на оптични предаватели, които вместо светодиоди ползват крушка с нажежаема жичка (в стари пожълтели списания). Резките промени в температурата не намаляват ли живота на крушката? _________________ Дешьлокавизатор - автматичен превод на шльокавица | Home teeth whitening | Teeth |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|