| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 21:24 Заглавие: |
|
|
Жалко аз мислех да го ползвам за тази серия 24Схх ! Някой знае ли сайтове за добри програматорчета??? _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
satchy Нов потребител

Регистриран на: 16 Окт 2005 Мнения: 45 Местожителство: India
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 12:09 Заглавие: |
|
|
danyguit2000: Ползвам програматора почти две години, предимно за памети 24СХХ и работи без забележки, просто pin 7 на тези памети при запис трябва да е на маса.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 13:15 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви,аз ще отсъствам известно време,но след това ще пробвам.Тази област с програматорите ми е непозната и държа да се науча!  _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lachko973 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Дек 2003 Мнения: 248 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 14:26 Заглавие: |
|
|
Опитаи с DB9,kato изводите са:
3-TXD
4-DTR
5-GND
7-RTS
8-CTS
Правил съм го така и работи без проблемно на com port1 _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Zmeika Нов потребител

Регистриран на: 09 Апр 2005 Мнения: 38
|
Пуснато на: Сря Дек 07, 2005 20:40 Заглавие: |
|
|
Аз също използувам JDM програматора и съм доволен.
Софтуера с който го използувам е IC-prog 1.05C.
Направи си кабел или преходник както ти е посочил smd
А ти с какъв софтуер работиш? _________________ Поне опитвам да не го развалям повече |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 08, 2005 19:17 Заглавие: |
|
|
Ето ти един проверен,работи със софта на ic-prog 1.05c _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 08, 2005 19:18 Заглавие: |
|
|
И още един със същия софт. _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|