| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vale722 Нов потребител

Регистриран на: 10 Юни 2005 Мнения: 28 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 10:24 Заглавие: KTN1409X_помогнете с dump |
|
|
Колеги моля помогнете с dump за тая гад KTN1409X
CPU ST92T195D7B1 MEMORY24C16
Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 10:38 Заглавие: |
|
|
Кажи какъв е проблема? _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 10:38 Заглавие: |
|
|
Погледни това в пощата дали няма да свърши работа  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 10:50 Заглавие: |
|
|
И аз ти пратих дъмп по пощата. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vale722 Нов потребител

Регистриран на: 10 Юни 2005 Мнения: 28 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 11:18 Заглавие: Re: KTN1409X_помогнете с dump |
|
|
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ЗА DUMP-ОВЕТЕ
ТЕЛЕВИЗОРА ЗАРАБОТИ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|