 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 15:56 Заглавие: ORION T20MS |
|
|
Докараха ми тв-то с пищящ звук от захранването - причина за това беше пробил транзисторBU 2508 D.
След като го смених с нов тв-то заработи ,но бутоните на челният панел не работят. От дистанционното не реагира също.
На екрана се виждат " снежинки" , но не излиза информация за номер на канал, силана звука и пр.Смених за проба паметта - резултата е същия.проверих IC 502- 6 волта има. Съмненията са ми за процесор.
има ли някой на моето мнение |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 16:06 Заглавие: |
|
|
Виж дали има генераций на кварца и какво е захранването на проца.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|