| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 18:21 Заглавие: TV Samsung CZ-21D83N |
|
|
Kолеги търся схема на този ТВ шаси KS1A.Процесор TDA9351PS/N2/3I0754.Благодаря предварително. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 18:24 Заглавие: |
|
|
Виж това в пощата дали ще свърши работа. Писмото ще пристигне от друг адрес. Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Сря Дек 07, 2005 11:00 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви много колеги.Ако може и един дъмп  _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Дек 07, 2005 11:30 Заглавие: |
|
|
| Имаш поща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Сря Дек 07, 2005 12:34 Заглавие: |
|
|
RC благодаря много за пощата но не открих дъмп за проца от постта _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Дек 07, 2005 13:08 Заглавие: |
|
|
Ето дъмп. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Чет Дек 08, 2005 17:12 Заглавие: |
|
|
Noel за съжаление дъмпа не е подходящ. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Дек 08, 2005 17:15 Заглавие: |
|
|
За проба и от мен няколко  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|