 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Пон Дек 12, 2005 20:27 Заглавие: Търся схема на ТV "SHARP" |
|
|
Здравейте!
Моля за помощ със схема на този много стар телевизор. За съжаление на кутията е изчезнал надписа с конкретния модел, но на платката пише MCL437F. Кинескопът е 37ОКRB22, ТV е разработен само за ситема DK, съставът му е: IX0211CE - МЧУ; IX0202CE - видео и цвят; ІХ0226СЕ - Секам; ІХ0065СЕ - задаващ генератор, STR450 - захранване, 2SD868 - КСХО, няма дистанционно управление и процесор, с механична тастатура с 8 програми.
ТV няма образ и никакви мравки - само бял екран и несинхронизиран растер - забелязва се мигане от верт. развивка, има звук с доста шум - все едно слаб сигнал, на закъснителната линия на яркостния сигнал няма никой.
Ако можете да ме насочите и за дейташийтове на ИС за МЧУ и видео - също ще ми бъде от полза. _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 18:36 Заглавие: |
|
|
| Дават ,че M51395 е аналог на IXO202. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 18:40 Заглавие: |
|
|
vas, благодаря за инфото!  _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|