| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2005 9:28 Заглавие: |
|
|
| koko___ написа: | | Това TC9235 се намира много трудно |
Щом това ти е трудно, какво остава за другите
Аз хич не го намерих трудно, ако си от София няма проблем |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolai_1 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2005 Мнения: 461 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Пет Дек 16, 2005 1:55 Заглавие: Re: помощ за един усилвател 5.1 (потенциометри за усилване) |
|
|
| няма ли да ти е по-лесно да упражляваш всичко това от компа жсе пак и тои си има екжалаизер.За целта усилваш твоите усилватели до някакво нижо и след това ги управляваш от компа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 16, 2005 9:52 Заглавие: |
|
|
Който иска ги управлява от компа. Аз тоя вариант не го харесвам - иначе е най-лесния. Аз всъщност въобще не ползвам комп за звуци, но това е друга тема. Много е удобно да си имаш врътка - най-естетичното и удобно решение е многоканален потенциометър, какъвто не може да се намери никъде /направи си сам изработки на потенциометри не харесвам/ или няколко чипа, управлявани от врътка /енкодер/ и процесор+дисплей. Всичко обаче почва да става сложно и почваш да се питаш "За какво се занимавам с глупости"
То иначе е най-лесно нито да слушаш музика, нито игри да играеш, нито филми да гледаш, нито да работиш, нито...... - най-добре да си един клошар.............. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 19, 2005 9:21 Заглавие: |
|
|
| Опс, намерих още един - TC9153 Toshiba, той вече се намира |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
koko___ Опитен потребител


Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 150
|
Пуснато на: Пон Дек 19, 2005 15:14 Заглавие: |
|
|
Tова TC9153 за електронно усилване ли беше ? _________________ Прав ток по крив проводник тече ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 19, 2005 16:27 Заглавие: |
|
|
| да , нали за това е темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lordzerg Нов потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 39
|
Пуснато на: Нед Дек 25, 2005 12:28 Заглавие: |
|
|
благодаря ви
ще се помъча , а друго да питам ще трябва ли да се програмира нещо или .. ??
ще ми обясните ли по подробно ? за TC9153 _________________ you cannot change your fate ....
.... no man can |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 10:44 Заглавие: |
|
|
| Изтегли си даташита, управлява се с бутони |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|