| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2005 12:22 Заглавие: Cxeма за голд стар CKT-9905 |
|
|
| Здравейте!Минали са десетки тв.от това шаси и до сига не съм изпитвал необходимост от схема,но този е с големи поражения,а не открих такава във файлообменника.Ако някой може да помогне ще бъда благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2005 12:27 Заглавие: |
|
|
А наименованието на шасито кое е? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2005 12:55 Заглавие: |
|
|
| Не можах да видя къде е написано,но това е много разпространен модел изпълнен с PCA84C640 019,TDA1170 TDA3560 TDA1940 AN5633 TDA4601 U4439 tba120 TDA2006.Както казах изненадах се че не намерих схема.Телевизора е от лятото и е поразен от мълния. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2005 13:23 Заглавие: |
|
|
Пратих ти нещо но от друг адрес мисля че ще свърши работа.Какъв е проблема ?
Писмото ще пристигне от друг адрес. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2005 13:46 Заглавие: |
|
|
Шасито е РС-04А,ако схемата на Noel нее същата пишете,ще Ви пратя. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2005 13:48 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ,колега.Проблема е ,че няма нищо здраво и иска по обстойно проследяване.За пръв път ми се налага схема за това шаси.Дотук са деф.захранване,JDA1940,Процесор и не зная кое още,но ще продължа да търся. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|