| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Дек 15, 2005 22:56 Заглавие: Gold Star CKT-9582-дистанционно |
|
|
| Здравейте!Какво дистанционно трябва да взема за този телевизор?Съмнявам се за Конел 1033,но ще се радвам на Вашите мнения. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Дек 16, 2005 9:12 Заглавие: |
|
|
Ако е с процесор 1293-02, то да!
Ако не е - какъв е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 11:40 Заглавие: |
|
|
Здравейте!Опитах се да търся дистанционно без да съм видял телевизора .Процесора е М491ВВ1 със 16 канала,какво дистанционно ще стане? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 11:50 Заглавие: |
|
|
| В такъв случай - P1545 или FRC2771. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 19:37 Заглавие: |
|
|
Благодаря на RC,телевизора работи с FRC2771.Лека и спорна работа . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|