| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 08, 2005 19:20 Заглавие: |
|
|
 _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Дек 12, 2005 15:50 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви отново,че се отзовахте! За да не пускам нова тема искам да попитам някой може ли да ми калкулира кода за
GRUNDIG-SC303(C) / GM0303R2514428 Процесора и паметта не ги знам все още,защото са под механиката,но ако е много наложително ще я сваля! Забравих да отбележа,че това е кастофон за кола ''Опел'' _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 19:52 Заглавие: |
|
|
Здравейте отново! Направих си преходник от 25 към 9 пина,ползвам настолен компютър и пак неще да работи!!! Ползвам JDM програматор и IC-Prog 1.05c. Къде греша??? Като натисна бутона да прочете паметта,показва нули на всички редове,а като отворя бин файл и натисна бутона за записване,пише ми : ''verify failed at address 0000''
Ползвам празна памет 24С02 и се опитвам да я програмирам........ _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
satchy Нов потребител

Регистриран на: 16 Окт 2005 Мнения: 45 Местожителство: India
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 21:25 Заглавие: |
|
|
Офф... сигурен ли си, че правилно си направил преходника,
и прочети хубаво предишните мнения.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 21:52 Заглавие: |
|
|
Да,сигурен съм..... Просто не зная какви трябва да бъдат настройките! _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Дек 19, 2005 21:39 Заглавие: програматор |
|
|
Аз те предупредих  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dtmf Опитен потребител

Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 391
|
Пуснато на: Вто Дек 20, 2005 6:04 Заглавие: |
|
|
| danyguit2000 написа: | | Да,сигурен съм..... Просто не зная какви трябва да бъдат настройките! |
настройките не са нищо особенно и трудно,при мен са:
сетингс,хардуер-JDM programer,windows api ili direct IO,като и при двете опции работи.
АКо искаш да четеш 2404 и подобни провери за +5 волта на 8крак,маса на 4 крак. обкновенно крачета от 1 до 4 са замасени, а също и 7-мо което отговаря за защита от презапис обикновенно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefp Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005 Мнения: 587 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Дек 20, 2005 9:22 Заглавие: 24c02 |
|
|
| А защо не си направиш хардуера на Понито и да си четеш тази памет ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Вто Дек 20, 2005 17:33 Заглавие: |
|
|
Най-сетне успях да го накарам да работи
Открих къде ми е грешката,обаче ме е срам да кажа
Благодаря на всички отзовали се по темата!!! _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|