 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
SvetiPampuh Нов потребител

Регистриран на: 22 Дек 2005 Мнения: 7 Местожителство: плевен
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 16:21 Заглавие: Как се ъбдеитва DVD LG LH-6245 |
|
|
Моля ви приятели, помогнете ми да намеря от къде да си изтегля диск да науча DVD-то ми чете Div-x!!! Прегледах целия форум от архива и никъде не пишеше за LG LH-6245. Ще съм ви много благодарен!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 19:47 Заглавие: |
|
|
Купи си LH6340/45 то чете DivX За твоето забрави да стане нещо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SvetiPampuh Нов потребител

Регистриран на: 22 Дек 2005 Мнения: 7 Местожителство: плевен
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 9:02 Заглавие: |
|
|
Мнооооого скъп вариант! Все пак трябва да има някакъв начин защото един познат има същото DVD и то чете всичко. Това със покупката ми е ясно, но ....!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|