| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 8:30 Заглавие: SHARP CV-2131SC |
|
|
| Не запомня нови програми.Има запомнени програми.Процесора е IX1147СЕ с вътрешна памет.При търсене на програми не спира на никоя друга програма освен на запомнената преди.Проверил съм всичко около процесора.При търсене на 8-мо краче се подава +5 волта при намиране на програма.Моля помогнете.Аз мисля че е процесора,но не съм сигурен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Petronii Активен потребител


Регистриран на: 17 Окт 2005 Мнения: 54 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 8:49 Заглавие: |
|
|
Смени ли всички електролити? Пробвай с нов кварц - малко е вероятно но го направи. _________________ Дано не правя грешка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 9:08 Заглавие: |
|
|
| Сменил съм С-та и с кварца пробвах,но не става.Ресета и той е добре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 9:13 Заглавие: |
|
|
Азащо не пробвате и памет? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Petronii Активен потребител


Регистриран на: 17 Окт 2005 Мнения: 54 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 9:15 Заглавие: |
|
|
Процесора.. _________________ Дано не правя грешка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 9:20 Заглавие: |
|
|
jivko,доколкото разбирам от написаното при търсене телевизора минава и показва програмите,но се връща на старата/която е запомнена на канала/.това е възможно когато има проблем с паметта,така,че може да пробвате една нова памет. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 9:22 Заглавие: |
|
|
| Процесора е с вътрешна памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 9:26 Заглавие: |
|
|
Извинете ме,май трябва да изпия едно кафе за да се разсъня.Извинявам се още веднъж,вероятността да е працесор ако постъпва идентификационен сигнал както сте написали е голям. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 9:40 Заглавие: |
|
|
Опитай да настроиш филтъра Т201 в МЧУ.Ама много внимателно, да не си отвориш по голяма беля. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 10:10 Заглавие: |
|
|
| Мисля, че ако е от филтъра запомнените програми няма да са добри. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|