| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 0:21 Заглавие: Авторадио Форд 3000 Трафик |
|
|
Колеги, моля за помощ. Проблема е, че радиото не позволява да се въведе кода. На дисплея мига надпис CODE и не спира да мига дори и след няколко часа. В упътването такава ситуация не е предвидена (CODE да мига), което означава, че нещо не е наред. При въвеждане на грешен код би трябвало да изписва WAIT и минутите. Бутоните на панела не реагират, с изключение на on/off, който работи нормално. Радиото е захранено коректно, дори го пробвах на автомобила на който оригинално е монтирано, но пак показва същата индикация.
Някакви идеи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 8:12 Заглавие: |
|
|
| Пробваи да смениш дъмпа и пиши какво става. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 10:21 Заглавие: |
|
|
| mom4il_tv написа: | | Пробваи да смениш дъмпа и пиши какво става. |
Благодаря за съвета, а къде се намира кода (кой дъмп да сменя)? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 12:16 Заглавие: |
|
|
| Tokio написа: | | mom4il_tv написа: | | Пробваи да смениш дъмпа и пиши какво става. |
Благодаря за съвета, а къде се намира кода (кой дъмп да сменя)? |
В атача. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|