| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Съб Дек 24, 2005 12:40 Заглавие: петица |
|
|
| колеги как бяха разполжени входовете на петицата на българските усилватели респром , изглежда съм си изхвърлил всички стари схеми а май че бяха различно от западнатдното разположение |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Дек 24, 2005 13:16 Заглавие: |
|
|
По средата-маса.От едната страна(спрямо масата)приема,а от другата предава. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Съб Дек 24, 2005 13:37 Заглавие: |
|
|
| това го знам , но откоя страна са входовете |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
XPAHKO Активен потребител

Регистриран на: 19 Авг 2005 Мнения: 91 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Съб Дек 24, 2005 14:23 Заглавие: |
|
|
| 1-4 изход 3-5 вход 2 маса. Ако гледате петицата на усилвателя и зъбчето е нагоре ляво е изход , в дясно вход. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|