| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Вто Дек 27, 2005 11:14 Заглавие: sang 21b9m12-txs |
|
|
колеги трябва ми дъмп за тоя че нещо се е шашардисал и ми бачка на 18kHz развивка че и графиката я няма а беше думнал bu808dfi _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 27, 2005 11:16 Заглавие: |
|
|
Би трябвало да тръгне и с празна памет.какви надписи има по платката и по лепенката с бар кода? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Вто Дек 27, 2005 11:20 Заглавие: |
|
|
шаситъо е 12.6 а процесора е sda5535-a049 джунглата е an5198k _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 27, 2005 11:23 Заглавие: |
|
|
Изпращам памет за това шаси,но пробвайте и с празна.,и така най -вероятно ще трябва вход в сервиз. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Вто Дек 27, 2005 11:24 Заглавие: |
|
|
Виж това,но е от 14 инча. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Дек 27, 2005 13:52 Заглавие: |
|
|
| 12.6 шаси Beko.Пробваи този. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Дек 27, 2005 14:14 Заглавие: Re: sang 21b9m12-txs |
|
|
| omegata написа: | | колеги трябва ми дъмп за тоя че нещо се е шашардисал и ми бачка на 18kHz развивка че и графиката я няма а беше думнал bu808dfi | Провери нивото на шините при по ниско ниво на някоя има този ефект Ако излезе това търси ликашен смд кондензатор към маса Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Вто Дек 27, 2005 16:57 Заглавие: sang 12-6 |
|
|
| Смени с142-120pF от 26крак на многофункционалния процесор,често ликажира и прави страхотий. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 17:59 Заглавие: |
|
|
колеги оказа се че процесора е аут смених го с нов а той пък мълчи като гърмян заек сега съм с двата крака в гьола 30 крак на чипа беше дал на късо към маса и тв то е тръгвало нанякъде защото an5198 се е
захранвала с 9 волта а сега целия мълчи интересното е че нищо нямам по шината за обмен с паметта паметта е сменяна фотоприемника го разкачих защото от него нищо не излиза _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 19:34 Заглавие: sang 12-6 |
|
|
| Тези процесори май бяха с фабричен запис на ром паметта и новите от магазин не тръгват. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|