| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 10:55 Заглавие: Деу модел 5182ТХТ заключен |
|
|
Телевизора е със вградено видео.Не мога да влезна в настройките.С менюто ми излизат видовете настройки но не мога да ги задействам .Каналите не мога да сменям .Изсписва ми:
NO TAPE LOADET.
Мисля че е заключен.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 11:05 Заглавие: |
|
|
Надписа буквално е :НЯМА ЗАРЕДЕНА КАСЕТА: иска ли да поеме касетата видеото _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 11:28 Заглавие: |
|
|
Слагах му и касета .Тогава не ми изписва това но пак не мога да превключвам програмите и настройките .ДУто е оригинално и ми е интересно че го гаси с три бутона Единия си е фабричния другия с който се гаси е TV/VCR и третия SV/V+  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 11:30 Заглавие: |
|
|
| Ако има проблем с механиката и е блокирала се държи по същия начин.Може вече да е заминал някой драйвер или фус на захранване мотори и да си стой наникъде механиката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 11:36 Заглавие: |
|
|
| На видео работи ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 11:51 Заглавие: |
|
|
На видео работи.С един бутон на ДУто PAL/SEC мога да сменям сега курсурчето пред видовете настройки но да извърша самата настройка с никой бутон неще _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 11:59 Заглавие: |
|
|
| коцев, подозирам, че или пулта не е оригинален или има проблеми самия пулт (от това което описваш). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 12:07 Заглавие: |
|
|
Така го донесоха с телевизора .Има си и бутони за видеото но както писах гаси се с три бутона и с + и - програмите не действа а от едно до десет се сменят каналите даже да отида на 12 натискам едно и две и става.Но немога да избера други програми като влеза в менюто С никакъв бутон не мога да задействам различните настройки в менюто. Дали пък паметта нещо да се е шашнала  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 20:12 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | коцев, подозирам, че или пулта не е оригинален или има проблеми самия пулт (от това което описваш). |
И аз предполагам, че пулта не е оригинален, или че е повреден. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 23:34 Заглавие: |
|
|
Тогава остава утре да опитам с МАКА 2000 и ако заработи значи е друг пулт. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|