| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 11:19 Заглавие: 11AK30-1 |
|
|
| Слабичко озвучаване а всичко е дадено на макс.MSP3400 вече ме съмнява.На AV същото и в двата канала. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 11:38 Заглавие: |
|
|
| Пробвай пьрво да презапишеш паметта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 12:13 Заглавие: |
|
|
| Паметта беше в началото сега ще пробвам с TDA7266 когато я купя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 20:48 Заглавие: |
|
|
| Сложих си му едно предусилвателно китче 1W ,че ми писна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 23:55 Заглавие: Re: 11AK30-1 |
|
|
| bamze написа: | | Слабичко озвучаване а всичко е дадено на макс.MSP3400 вече ме съмнява.На AV същото и в двата канала. |
100% MSP _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|