| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
LZ4WY Нов потребител

Регистриран на: 07 Дек 2005 Мнения: 25 Местожителство: Исперих
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 13:55 Заглавие: 11AK19pro-черен екран |
|
|
| Не е отTDA8844 На RGB фходовете идват импулси от процесора а на изходите само гасящи импулси.Някой имал ли е подобен проблем? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 14:05 Заглавие: |
|
|
Памет сменяхте ли,като увеличите ускоряващото какво става? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
LZ4WY Нов потребител

Регистриран на: 07 Дек 2005 Мнения: 25 Местожителство: Исперих
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 14:08 Заглавие: |
|
|
| светва с обратен ход.Не съм сменял памет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 14:15 Заглавие: |
|
|
| Смени паметта с нова и то предварително записана за това шаси и ако пак не става ще коментираме отново .Dump имаш ли за това шаси? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 20:09 Заглавие: |
|
|
| Скоро имах същият проблем.Тръгнете от извод 10 на ТХО [INFO] по веригата и проверете С604-47нф и евентуално кондензатора след него,както и транзистора след тях. При мен С604 беше окъсил и ефекта беше като вашия-тъмен екран.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
LZ4WY Нов потребител

Регистриран на: 07 Дек 2005 Мнения: 25 Местожителство: Исперих
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 21:44 Заглавие: |
|
|
| светна от вертикалното,обаче картината е някакво подобие на негатив зад едни вълни и черти а от втория тунер е добра (като изключим,че не е синронизирана) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|