| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
alexiph Нов потребител

Регистриран на: 29 Дек 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 22:03 Заглавие: Проблем с NEO TV-1439TX телетекста стана на арабски?!? |
|
|
След влизане в сервизното меню за да оправя brightness-a явно съм пипнал където не ми е работа и телетекста вместо на кирилица е на арбски?!? Help pls.Някой знае ли какви точно са фабричните стойности.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 22:16 Заглавие: |
|
|
| Дай имейл или ICQ да ти пратя истината.И що пипаш като незнаеш последствията? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
alexiph Нов потребител

Регистриран на: 29 Дек 2005 Мнения: 3
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|