| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Пет Дек 30, 2005 18:33 Заглавие: Mediator-philips заключен VHF и S |
|
|
Здрафейте имам Mediator-philips със заключени VHF и S канали
ако може дами помогнете
проц MAB8461PW-155 без памет
video TDA4580
SAB3035 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Дек 30, 2005 22:04 Заглавие: |
|
|
| На шасито имаш 24C02 там ти е проблема ,но мога дати помогна с дъмп утре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 12:07 Заглавие: |
|
|
| Здравей mom4il_tv ако можеш дами изпратиш дъмпа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcr Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2004 Мнения: 624
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 17:48 Заглавие: |
|
|
| Може да се наложи да смениш чипа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 14:08 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ви проблема е решен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 15:10 Заглавие: |
|
|
Ако пък и кажеш как стана ще е добре.....  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 21:14 Заглавие: |
|
|
| Със запис на нова памет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|