| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 21:48 Заглавие: "Нормални"стойности във Philips L6.1 ??? |
|
|
Philips 21PT1342/58 шаси L6.1 Могат ли да се запомнят със пулта "нормалните" стойности на яркост, контраст и наситеност в това шаси ??? Процесора е TMP47C1637N-RA18 . Паметта 24С02 при незнайни обстоятелства ги е запаметила на максимум.В момента оргиналния пулт липсва но го командвам със универсална ВИЗА код 1149. Ако не може с пулта май ще трябва да я запиша наново  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 22:58 Заглавие: |
|
|
я опиши по подробно шасито има ли нещо общо със L6.2 _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 23:28 Заглавие: |
|
|
Трябва да може с пулта .Аз ползвам пилот дали Р1695 или Р1596 беше но утре ще видя в сервиза какъв е точно но с него се запомнят стойностите _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 7:08 Заглавие: |
|
|
Опитай следното :
Извикай на екрана аналоговата настройка която искаш да запаметиш , нагласия на нужната стойност и след това подай команда "instal " кода е 705. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 8:48 Заглавие: |
|
|
| Ако не стане така,смени паметта,или я напълни с FF,ако имаш програматор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 8:48 Заглавие: |
|
|
Сега си видях пулта .Той е Р1696. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 10:02 Заглавие: |
|
|
Благодаря ще пробвам. Лек ден на всички  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 16:36 Заглавие: |
|
|
Благодаря на Noel за "сламката" Запаметяването им е точно по този начин. Благодаря и на останалите които взеха отношение по темата.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|