| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 10:41 Заглавие: Vestel 11AK30A4 |
|
|
Колеги дайте дъмп за това шаси.Проблема е че не се регулира звука и не може да се влезе режим на INSТALL.А от там и не може да се влезе в сервизен режим. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 10:49 Заглавие: |
|
|
На този входа не беше ли чрез Main menu, а не от Install?
Имаш няколко дъмпа в пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 10:54 Заглавие: |
|
|
Има бутон меню но от там пак не стига до инсталация .Сякаш има включен хотелски режим макар че не съм чувал Vestel да има такава опция. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 10:59 Заглавие: |
|
|
| Бутон Меню, след това 4725, но май наистина няма хотелски режим? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 11:01 Заглавие: |
|
|
Процесора е ST92195C9B1/0AB видео проц stv2248 _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 11:02 Заглавие: |
|
|
Мисля че при 11АК30 настройката е малко по особенна . Няма в менюто директен достъп до настройките. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 11:07 Заглавие: |
|
|
Добре какво е по особенно как се настроива _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 11:15 Заглавие: |
|
|
| plamen petrov написа: | | Добре какво е по особенно как се настроива |
Задържаш бутон за около 3-4 сек menu и след това отново го натискаш , тогава те пуска в таблицата и под нея се появява 5-те цветни бутона . белия мисля че беше за втоматично търсене а синия за ръчно. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 11:21 Заглавие: |
|
|
Не е така като сложа друг дъмп с инстал си влиза и се оправя волумето но се променят много други работи. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 11:29 Заглавие: |
|
|
А новия дъмп влизаш ли в сервиз ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|